Statut Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego został wprowadzony zarządzeniem Nr 111/06 Wojewody Podlaskiego z dnia 26 lipca 2006 r. w sprawie nadania statutu Podlaskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu w Białymstoku. Zmieniony został zarządzeniem Nr 15/07 Wojewody Podlaskiego z dnia 29 stycznia 2007 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie nadania statutu Podlaskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu w Białymstoku.
W plikach do pobrania poniżej znajdziecie Państwo: